Umów się na wizytę już teraz!
  • 737 683 923​

OFERTA

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu na warszawskim Mokotowie, gdzie profesjonalnie i w miłej atmosferze zadbamy o Państwa psy i koty. Nasza groomerka posiada wieloletnie doświadczenie i jest absolwentką wielu kursów i szkoleń, a także ma świetne podejście do zwierząt. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, dlatego pracujemy tylko na wysokiej klasy kosmetykach i narzędziach do pielęgnacji zwierząt. Oprócz końcowego efektu, dbamy także, aby Państwa Pupile czuli się u nas swobodnie, a po wizycie były zrelaksowane.

KĄPANIE

Każdy piesek jest przed strzyżeniem dokładnie kąpany w profesjonalnych szamponach (używamy także szamponów dla alergików i do specyficznego rodzaju sierści/włosa). Kąpanie kota należy do decyzji klienta.

STRZYŻENIE

Fryzurę zawsze konsultujemy z właścicielem i strzyżemy wg Państwa sugestii. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja i dobre samopoczucie Pupila. W razie pytań lub wątpliwości służymy radą.

Czesanie

Polecamy usługę czesania, jeżeli chcą Państwo zachować puszysty wygląd Państwa Pupila, jednocześnie pozbyć się problemu gubionej i wszędzie zalegającej sierści.

PielęGnacja

W cenie usługi zawarty jest cały pakiet pielęgnacyjny: obcinanie pazurków, czyszczenie uszu, usuwanie sierści/włosów z uszu.

CENNIK

Pies:
Yorkshire terrier 100 zł
Pekińczyk 100 zł
Sznaucer miniaturowy 130 zł
Shih tzu 130 zł
Maltanczyk 130 zł
Szpic miniaturowy 130 zł
West highland white terrier 130 zł
Spaniele 150 zł

Inne rasy do ustalenia 🙂

Kot: 
Strzyżenie bez kąpieli 90 zł 
Strzyżenie z kąpielą 120 zł 
Wyczesanie z kąpielą 120 zł
Wyczesanie + podgolenie 90 zł 

Zapisy telefoniczne

737 683 923

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio